Biżuteria srebrna dla dzieci na komunię, chrzest i bierzmowanie

Przyjęcie sakramentu przez młodego człowieka z najbliższego otoczenia jest niezwykle ważnym wydarzeniem, któremu towarzyszy wiele tradycji. Jedną z nich jest wręczanie pamiątkowych podarunków, które mają przypominać dziecku o wadze tego doniosłego wydarzenia.

Biżuteria srebrna na chrzest, komunię, bierzmowanie - jaką wybrać?

Gustowne i ponadczasowe pamiątki z okazji przyjęcia sakramentu przez najbliższego członka rodziny zazwyczaj przez długie lata towarzyszą obdarowanej osobie. Najpopularniejszym prezentem z okazji chrztu, bierzmowania czy komunii jest symboliczna biżuteria wykonana ze srebra - mogą to być wisiorki i medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, bransoletki, czy tematyczne zestawy naszyjników z kolczykami.

W naszym sklepie internetowym dostępne są bardzo estetyczne, a jednocześnie nowoczesne ozdoby, które z całą pewnością przetrwają długie lata. Są one ręcznie wykonane ze szlachetnego kruszcu, jakim jest polerowane srebro wysokiej próby 925. Biżuteria okolicznościowa na chrzest, komunię, bierzmowanie projektowana jest w taki sposób, by z powodzeniem mogła nie tylko stanowić wartościową pamiątkę, ale też element uświetniający każdą codzienną stylizację.

Dziecięca i młodzieżowa biżuteria srebrna - gotowe zestawy podarunkowe

Jeśli poszukujesz gotowego produktu, który będzie stanowił kompletny prezent z okazji chrztu, komunii bądź bierzmowania, w ofercie Abrasar znajdziesz atrakcyjne komplety. Mogą one zawierać naszyjnik z kolczykami z nowoczesnym wizerunkiem aniołka, motylka czy serduszka. W sprzedaży mamy także unikatowe medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej - zarówno takie stylizowane w sposób minimalistyczny, jak i bogato zdobione.

Biżuteria na komunię, chrzest lub bierzmowanie, która jest dostępna w naszym asortymencie, sprzedawana jest w komplecie z dedykowanym, ozdobnym pudełeczkiem. Opakowanie okolicznościowych ozdób ze srebra wykonane może być z tworzywa sztucznego bądź wzmacnianej tekturki ze zintegrowanym papierem ozdobnym na dedykację. Na specjalne życzenie klienta zamieścimy w szkatułce personalizowaną dedykację, która sprawi, że podarunek będzie miał charakter osobisty.

  • nowość
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl